Wybory parlamentarne 2023

Welujcie!

Śląska Partia Regionalna ŚPR udziela poparcia śląskim kandydatom, których zna z działań i starania o sprawy naszego regionu. Jednocześnie zachęcamy wszystkich by poszli na wybory i nie pozostawiali naszej przyszłości przypadkowi. Wybierajmy patrząc na dotychczasową pracę i realną możliwość współpracy po wyborach.

Rekomendujemy kandydatów na Senatorów RP w ramach #paktsenacki:

Halina Bieda – okręg nr 71 (Zabrze, Bytom)
Henryk Siedlaczek –okręg nr 72 (Racibórz, Wodzisław, Jastrzębie Zdrój, Żory)
Maciej Kopiec – okręg nr 80 (Katowice)

Rekomendujemy kandydata do Sejmu RP

Mieczysław Kieca – okręg nr 30 (Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Mikołów, Żory)

W ramach naszej współpracy z #ślōnskosztama zwracamy uwagę na dobrych kandydatów do Sejmu RP w okręgu nr 31 startujących z list KO, .N Zieloni, IPL, z którymi pracowaliśmy głównie w sprawach Spisu Powszechnego ale i ważnych projektach promujących język oraz tożsamość śląską. Są to:

Monika Rosa, Tomasz Słupik – okręg nr 31 (Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, powiat bieruńsko-lędziński) oraz Paweł Helis jeśli wybieracie Trzecią Drogę w okręgu 30.

W okręgu nr 31 na liście KO, .N, Zieloni, IPL popieramy także Kandydatki znane z wielu aktywności zwłaszcza na rzecz społeczeństwa, samorządu, seniorów i zdrowia. To pracowite i wyjątkowe Panie:

Urszula Koszutska, Ewa Kołodziej, Anna Zasada Chorab.

Do zwycięstwa!
#wybory2023 #paktsenacki #ślōnskosztama #śląskapartiaregionalna

Wybory parlamentarne 2023
Przewiń na górę